Improbable facts and fiction
Island
Friday, 26 August 2016
Island Venture, Ulstein SX-175, Island Express og Blue Queen til kai i Ulsteinvik.
Monday, 9 May 2016
Amsterdam
Tuesday, 22 March 2016
Ytre Flø
Wednesday, 29 April 2015
Haustleg elv
Thursday, 9 October 2014
Bilete til interiørmagasin i Vikebladet Vestposten og Møre-Nytt

Friday, 26 September 2014
Test av 70-200 2.8
Tuesday, 3 June 2014
Nordlys over Søre Sunnmøre, sett frå fjellet Tua på Berkneshalvøya.
Tuesday, 11 March 2014
Kveldstur til Flø
Wednesday, 15 January 2014
Måneskinstur til Runde
Saturday, 11 January 2014